Zelený ovos prášok 20g

Zelený ovos prášok 20g

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Mladý zelený ovos - urýchľuje metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov, posilňuje detoxikačné procesy v tele, obmedzuje chuť do jedla, priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, pri psychickej aj fyzickej únave, zmierňuje napätie a podráždenosť, pomáha udržiavať zdravie urogenitálneho traktu u žien.

6,21 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Evalar

Zelený ovos - prášok 20 g

Ovos zožatý v zelenom stave vo fázi kvitnutia obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny, bielkoviny, flavonoidy a rad ďalších biologicky cenných látok. Pomáha udržiavať zdravie a normálnu funkciu srdca a cievneho systému. Stimuluje sekréciu tráviacich štiav, urýchľuje metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov, posilňuje detoxikačné procesy v tele. Obmedzuje chuť do jedla, pomáha pri udržiavaní normálnej telesnej hmotnosti. Povzbudzuje pri psychickej aj fyzickej únave, priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, zmierňuje napätie a podráždenosť. Pomáha udržiavať zdravie urogenitálneho ústrojenstva u žien.

Zloženie: Ovos siaty - zelená vňať zožatá v čase kvitnutia, 2 g v 1 sáčku.

Dávkovanie: Obsah 1 sáčku denne zamiešať do jedla (napr do polievky, šalátu, kaše, jogurtu a pod.) Odporúča sa užívať minimálne 2 týždne, kúru je možné následne zopakovať.

Balenie: 20 g (10 sáčkov x 2 g)

Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladať mimo dosah detí! Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy.
Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu.

Krajina pôvodu: RU

Príjemná cena za dobrú kvalitu, pomá...

, 4.2.2018 16:37.28

Príjemná cena za dobrú kvalitu, pomáha mi s tráviacimi problémami takže spokojnosť.

Nový komentár

* (Povinné)

×
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie