Salikort balzam proti bolestiam hlavy, svalov a migréne 250ml

Salikort balzam proti bolestiam hlavy, svalov a migréne 250ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Prírodný balzam Salikort pomáha pri bolestiam hlavy, migréne a svalov.

20,39 €

Dostupnosť: DODANIE DO 7 DNÍ

Výrobca: HillVital

Mám otázku

Prírodný balzam Salikort pomáha pri bolesti hlavy, migréne a svalov.

Sú chvíle, keď sa neznesiteľné bolesti tak rýchlo prihlásia, že nemáme čas hľadať príčinu. Rýchlu a okamžitú pomoc potrebujeme, lebo sa nevieme sústrediť na nič iné a vtedy dobre padne liek proti bolesti, ktorý bol už v dávnych časoch spojený s liečivými rastlinami.

V dávnych časoch používali proti bolesti liečivé rastliny.

Odkedy človek žije na tejto Zemi, jedným z najhorších zážitkov počas choroby je pocit bolesti. Pichanie, bodanie a obmedzovanie už v dávnych dobách brali ľuďom chuť do života.

Hovorí sa, že liečba príznakov je len povrchné riešenie, avšak existuje spôsob, aj keď ľudia nemajú čas, ani chuť na to, aby zisťovali príčiny bolesti a menili životný štýl. Nie je nič výnimočné, že dnešná moderná spoločnosť vkladá svoju dôveru do rôznych liekov proti bolesti. Je však známe, že tie môžu spôsobiť závažné nežiaduce účinky a vo viacerých prípadoch hovoríme len o liečení príznakov. Nestojí to za to riziko.

Starodávnou metódou úľavy bolesti je výťažok z kôry vŕby. Od starodávnych čias ho ľudia používajú na zmiernenie bolesti a zmiernenie zápalu. Medzitým veda potvrdila legendárne analgetické účinky kyseliny salicylovej obsiahnutej v kôre vŕby a tie vysvetľujú účinky acylpirínu, ktorý obsahuje veľké množstvo kyseliny salicylovej.

Salikort balzam obsahuje okrem výťažku z kôry vŕby aj výťažky 13 podobných liečivých rastlín. Účinné zložky vysokej kvality a 100% prírodného pôvodu. Neobsahuje umelé farbivá, vône, parabény, ani ropné deriváty.

Nebol testovaný na zvieratách!

ZLOŽENIE:
Aqua, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl – 3 Stearate/Citrate, Glycerin, Aesculus Hippocastanum Extract, Salix Alva Extract, Aloe Vera gel, Cetyl Alcohol, Calendula Officinalis Oil, Benzyl Alcohol, Pinus Sylvestris Extract, Menthol, Camphor, Xanthan Gum, Arnika Montana Extract, Chamomilla Recututa Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Juniperus Communis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Lavandula Officinalis Oil, Curcumae Rhizoma, Syzgium Aromaticum Oil, Citric Acid

Balenie 250 ml

 

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info