Mydlo proti ekzému a psoriáze s bahnom z mŕtveho mora 95g

Mydlo proti ekzému a psoriáze s bahnom z mŕtveho mora 95g

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Ručne vyrobené mydlo Bahno z Mŕtveho mora

7,19 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HillVital

Ručne vyrobené mydlo - s bahnom - z Mŕtveho mora

Bahno z Mŕtveho mora je jednou z najvzácnejších kozmetických surovín, pretože vďaka svojej výbornej schopnosti viazať vodu, súčasne zvlhčuje, ošetruje a vôbec nevysušuje! Vlasy budú po umytí lesklé! Je to jemný čistiaci prostriedok v prípade problémov s ekzémom a psoriázou.

Tajomstvo večnej mladosti!
HillVital mydlo z bahna z Mŕtveho mora. Bolo preukázané, že Bahno z Mŕtveho mora je jednou z najvzácnejších kozmetických účinných látok. Okrem iného, je preslávené, pretože má prirodzenú schopnosť viazať vodu, čo umožňuje súčasne čistiť, hydratovať, ale nie vysušovať a to ešte nie je všetko!

Ak sa budete umývať mydlom z bahna z Mŕtveho mora, tak budete vyzerať oveľa mladšie! Ako a prečo?
V bahne z Mŕtveho mora je vysoký obsah kalcia a magnézia (horčík?). Magnézium napríklad prispieva k pomalšiemu starnutiu pokožky, resp. vďaka obsahu kalcia má legendárnu schopnosť viazať vodu!
Toto mydlo obsahuje 35% zo 100%-ného kozieho mlieka, ktoré na prírodnej báze ošetruje, hydratuje a aktívne pôsobí. Obsahuje aminokyseliny, vitamíny, nenasýtené tuky, ktoré vo veľkej miere absorbuje pokožka.
Nielen vaša pokožka, ale aj vlasy môžu vyzerať mladšie. Ak chcete mať lesklé a mlado vyzerajúce vlasy aj vy, neobzerajte sa do minulosti!
Buďte mladší a vyskúšajte to aj vy!

ZLOŽENIE:
Sodium Cocoate, Sodium Heliate, Sodium Olivate, Aqua, Sodium Palmate, Glycerine*, Sodium Castrorate, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Shea Butterate, Dead Sea Mud, AvenaSatvia, Cymbopogon Citratus Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Citronellol**, Gerinol**, Citral**, Linalool**
*Pri zmydelnení sa prirodzene vyskytuje
**Prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Hmotnosť mydla: 95g

Vyrobené v : Maďarsko

Nový komentár

* (Povinné)

×
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie