Carun Konopný kúpeľ – SPA edícia 250ml

Carun Konopný kúpeľ – SPA edícia 250ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

SPA edícia konopné kúpele, ktorý si môžete teraz dopriať aj u vás doma. Konopný kúpeľ je obohatený o pohánku a extrakt z celých rastlín konope. Balenie 250ml

7,10 €

8,80 € Zľava 1,70 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Carun

SPA edícia konopné kúpele, ktorú si môžete teraz dopriať aj u vás doma. Konopný kúpeľ je obohatený o pohánku a extrakt z celých rastlín konopy.

Konopný kúpeľ naša spoločnosť vyvinula pre 1. Konopné kúpele v strednej Európe, ktoré sa nachádzajú na Šumave v meste Volary.

Dostali sme veľa listov a e-mailov s vašimi pozitívnymi reakciami na konopný kúpeľ nielen na kožné, ale aj bolestivé ochorenia. Mnohí z vás nám písali, aby sme im kúpeľ zaslali domov, aby mohli v účinných kúrach pokračovať, a tak sme sa rozhodli pripraviť túto SPA edíciu konopného kúpeľa aj pre vás na domáce použitie, aby ste si mohli túto kúpeľnú procedúru vyskúšať v pohodlí svojho domova.

Konopný kúpeľ je doplnený o pohánku a samozrejme obsahuje extrakt z celých rastlín konopy, ktorá je známa pre svoje pozitívne účinky nielen na pokožku, ale aj na bolesti pohybového ústrojenstva. V Konopných kúpeľoch sa tento kúpeľ používa pri ekzémoch, lupienke, kožných alergiách, keď regeneruje a upokojuje pokožku a uľavuje pri svrbení. Ďalej pri bolestiach kĺbov, svalov, šliach, ale aj pri fyzickej a psychickej vyčerpanosti alebo pri strese.

Aby mal konopný kúpeľ preukázateľné účinky, odporúčame dodržiavať dávkovanie. Balenie vystačí na 2 konopné kúpeľné procedúry.

Použitie: 125 ml pridajte pri napúšťaní kúpeľa, ktorý má mať teplotu približne 37 – 40 °C. Pred použitím pretrepať.

(Bežná domáca vaňa: 80 – 100 l objem vane)

Relaxujte v kúpeli 15 – 20 minút. Deti 5 – 10 minút.

Po kúpeli osušte pokožku ľahkým prikladaním osušky alebo zostaňte v teplom zábale 10 – 15 minút.

Tip: pri kožných či bolestivých ochoreniach môžete aplikovať ďalšie produkty Carun, napríklad vmasírovať telový a pleťový konopný olej alebo použiť 1. zdravotnícky prostriedok z konopy – univerzálnu konopnú masť.
Kúpeľ je vhodný pre deti aj tehotné a dojčiace ženy.

Vhodný aj pre hydromasážne, perličkové a kúpeľné vane. Neobsahuje olej.
Bez parfumov a farbív. Vegan.

Komu nepomôžu lieky, tomu pomôže príroda.

Obsah balenia: 250 ml

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info