Univerzálna konopná masť 280 ml

Univerzálna konopná masť 280 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Konopná masť Carun je 1. zdravotnícky prostriedok z konopy triedy I., vyrábaný v ČR. Obsahuje výťažok z celých rastlín Cannabis Sativa a má veľmi široké spektrum využitia. Doprajte si väčšie balenie najpredávanejšej konopnej masti v ČR.

31,80 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Carun

Konopná masť Carun je 1. zdravotnícky prostriedok z konopy triedy I., vyrábaný v ČR. Obsahuje výťažok z celých rastlín Cannabis Sativa a má veľmi široké spektrum využitia.
Doprajte si väčšie balenie najpredávanejšej konopnej masti v ČR.

Carun univerzálna konopná masť je zdravotnícka pomôcka triedy I, vyrábaná v ČR a spĺňajúca certifikačné podmienky ISO 13485 (Výroba zdravotníckych pomôcok). Carun obsahuje výťažok z BIO konopy českého ekologického poľnohospodárstva. Ide o legálne pestované odrody, ktoré sa vyznačujú nízkym obsahom tetrahydrokanabinolu (THC), ale vysokým obsahom ďalších účinných kannabinoidov, najmä kannabidiolu (CBD). Vďaka tomu je CARUN bezpečný a účinný zdravotnícky prostriedok.

CARUN ďalej obsahuje zmes panenského BIO olivového a konopného oleja, harmonickú zmes prírodných silíc z mäty, citróna a levandule a ako nosič je použitá lekárska vazelína, na ktorú neexistuje alergická reakcia. Obsah výťažku z konopy je hlavným prvkom, vďaka ktorému môže táto masť priaznivo pôsobiť nielen proti širokej oblasti kožných ťažkostí – lupienka, ekzémy, akné, zapareniny, opar, suchá, podráždená a popraskaná pokožka, ale aj pri vredoch predkolenia, odreninách, popáleninách, uštipnutí hmyzom a podráždení agresívnym prostredím. Účinná je aj na hemoroidy a pri rôznych bolestiach, vrátane bolestí zubov.

Masť sa aplikuje povrchovo na pokožku čo najbližšie k ložiskám bolesti a dráždenia. Pri rôznych poraneniach alebo zápaloch, bolestiach kĺbov, svalov, šliach a hojení najrôznejších úrazov je cenený predovšetkým jej upokojujúci a hojivý účinok.

Ide o certifikovaný zdravotnícky prostriedok vhodný pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia a je možné zakúpiť ho aj bez lekárskeho predpisu. Výrobok je bezpečný a je vhodný aj pre tehotné ženy a deti. Nebola pri ňom zaznamenaná žiadna alergická reakcia.

Použitie: podľa potreby niekoľkokrát denne naneste na potrebné miesto, jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť.

Obsah balenia: 280 ml

Nový komentár

* (Povinné)

×

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info