Carun Konopná ústna voda 150ml

Carun Konopná ústna voda 150ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

VÝPREDAJ

Konopná ústna voda Carun je obohatená o rastliny konope, repík, praslička, šalvia, klinček, škorica, mäta a stévia, ktoré pôsobia vďaka účinným rastlinným látkam na ústnu dutinu antibakteriálne, protizápalovo, analgeticky a majú výrazné preventívne a upokojujúce účinky.

9 €

13,10 € Zľava 4,10 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Carun

Konopná ústna voda Carun je obohatená o rastliny konope, repík, praslička, šalvia, klinček, škorica, mäta a stévia, ktoré pôsobia vďaka účinným rastlinným látkam na ústnu dutinu antibakteriálne, protizápalovo, analgeticky a majú výrazné preventívne a upokojujúce účinky.

RAW kvalita, neobsahuje fluór.

Ústna voda Carun je výsledkom niekoľkoročnej štúdie a bola vyvinutá v našich moderných laboratóriách tak, aby vyhovovala širokému spektru zákazníkov s problémami ústnej dutiny. Ústna voda neobsahuje fluór.

Obsiahnuté látky majú antibakteriálne, dezinfekčné, protizápalové, analgetické a silne upokojujúce účinky. V ústnej vode je obsiahnutý extrakt z celých rastlín konopy, repík, praslička, šalvia, klinček, škorica, mäta a stévia. Táto kombinácia prírodných látok dokáže účinne pomáhať pri liečbe nepríjemných ochorení ústnej dutiny, ako sú akútne bolesti zubov, zápaly, krvácanie ďasien, afty alebo parodontóza. Tieto účinky na stav slizníc ústnej dutiny boli farmaceuticky overené a potvrdené.

Ústna voda obsahuje extrakt z celých rastlín konopy, ktorý je bohatý na látky nazývané kannabinoidy, (látky sa nachádzajú iba v rastline konopa), ktoré majú výrazné protizápalové, analgetické, antibakteriálne a adstringentné schopnosti, takže sú dôležité pri liečbe zápalov ďasien a parodontózy, aftách a akútnych bolestiach zubov a ďasien.

Ústna voda ďalej obsahuje repík lekársky, ktorý urýchľuje hojenie a upokojuje podráždené sliznice, praslička roľná má overené protikrvácavé účinky. Klinček účinkuje ako lokálne anestetikum, má znecitlivujúce účinky, poradí si s bolesťami zubov a ďasien a dokonale ničí baktérie. Stévia má sladkú chuť a jej účinky na zdravie ústnej dutiny boli opakovane vedecky preukázané, neoceniteľná je hlavne jej schopnosť zabraňovať kazovosti zubov a ďasien. Ďalšie pozitívne vlastnosti ústnej vody dopĺňajú storočiami overené bylinky ako je šalvia, škorica alebo mäta.

Konopná ústna voda má jemnú chuť bez obsahu mentolu, je vhodná aj pre deti. Odporúčame dodržiavať čas pri preplachovaní ústnej dutiny.

Použitie: konopnú ústnu vodu Carun odporúčame riediť v pomere 2,5 ml na 10 – 15 ml vody a ústnu dutinu dôkladne preplachovať 1 – 3 minúty optimálne 2x denne. Deťom postačí polovičné dávkovanie.

V prípade akútnej bolesti či problému naneste neriedenú ústnu vodu priamo na postihnutú oblasť a nechajte pôsobiť.

30 minút po aplikácii odporúčame nejesť. Ústnu vodu neprehĺtajte.

Ústna voda sa odporúča pri:

akútna bolesť zubov a ďasien,

zápal ďasien a parodontóza,

krvácanie ďasien,

zníženie kazovosti zubov,

znižuje tvorbu zubného kameňa

pooperačné stavy a zákroky v dutine ústnej

tvorbe zubného plaku,

prevencia,

afty.

Netestované na zvieratách.

Komu nepomôžu lieky, tomu pomôže príroda.

Produkty Carun sú preverené odborníkmi aj užívateľmi a hodnotené ako číslo jeden na trhu.

Obsah: 150ml

Výrobca: CARUN PHARMACY s.r.o.

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info