Carun Konopný čaj lístky a mladý kvet 40g

Carun Konopný čaj lístky  a mladý kvet 40g

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Konopný čaj - lístky a mladý kvet – Cannabis Sativa. Konopa sa využíva tisíce rokov na prípravu čajov, odvarov, nálevov, tinktúr, homeopatík, parných kúpeľov alebo v aromaterapii.

4,45 €

5,50 € Zľava 1,05 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Carun

Zloženie: Lístky a mladý kvet - Cannabis Sativa

Konopné lístky a mladý kvet – Cannabis Sativa. Konopa sa využíva tisíce rokov na prípravu čajov, odvarov, nálevov, tinktúr, homeopatík, parných kúpeľov alebo v aromaterapii.

RAW kvalita.

Konopné lístky – Cannabis Sativa

Najčastejšie sa mladý kvet a lístky konopy používajú na obklady a tiež na prípravu čaju, ktorý je známy svojimi preventívnymi vlastnosťami na ľudský organizmus. Napomáha pri liečbe migrény a nespavosti. Konopný čaj sa využíval aj u detí pri astmatických problémoch a celkových problémoch dýchacieho ústrojenstva.

Lístky sú ručne zbierané za splnu a následne sa sušia podľa zachovanej tradície miestnych obyvateľov. Tento rituál sa praktizuje niekoľko storočí a moderným termínom by sme ho označili za psychoenergetický. Konopné lístky Carun sú starostlivo a s láskou pestované v Jeseníkoch, v nádhernej panenskej prírode, kde konopa rastie už tisíce rokov.

Konopa sa hojne využívala aj na domáce kúpele, hlavne pre jeho hojivé, antibakteriálne, regeneračné a revitalizačné účinky.

Lístky konopy môžu pozitívne pôsobiť na kožu, imunitu a ďalej na:

problémy dýchacieho ústrojenstva,

astma,

prechladnutie, kašeľ,

nespavosť, migrény,

lupienka, ekzémy, akné,

kožné alergie,

menštruačné bolesti,

suchá, popraskaná koža,

bolesti pohybového aparátu,

oslabená imunita,

detoxikácia organizmu,

vyčerpanosť.

Návod na prípravu čaju: Jedna až dve čajové lyžičky na šálku s obsahom 250 ml, zalejte vriacou vodou a nechajte 5 – 10 minút lúhovať.

Z lístkov konopy si tiež môžete pripraviť obklady na bolestivé miesta či na kožné problémy alebo si umývať vlasy konopnou vodou (rovnako ako sa umývajú žihľavovou). Vlasy budú zdravšie a silnejšie.

Mladé lístky konopy sú veľmi vhodné aj pre kozmetické štúdiá, kúpeľné komplexy i farmáciu.

V oblasti alternatívnych liečiv je konopa veľmi dôležitá S pozitívnymi farmakologickými účinkami nastupuje do úlohy medicínskej, ale tiež predovšetkým prevenčnej. Konopa je vhodná nielen pre deti a tehotné ženy, ale aj pre dojčiace matky. Matka dojčením automaticky odovzdáva dieťaťu látky, ktoré obsahuje aj konopa. Vedci zistili, že tieto látky sa starajú v centrálnej nervovej sústave človeka o základné funkcie (pohybové, rozmnožovacie, informačné...), tieto látky sa nazývajú endokannabinoidy. Vedecké práce už dnes nie je možné spochybniť a pravda o úžasných účinkoch konopy je denne vystavovaná verejnosti.

Komu nepomôžu lieky, tomu pomôže príroda.

Produkty Carun sú preverené odborníkmi aj užívateľmi a hodnotené ako číslo jeden na trhu.

Výrobca: Carun

Krajina pôvodu: Česká republika

Hmotnosť: 40 g

 

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info