Café de Maca Choco Organic 250 g

Café de Maca Choco Organic 250 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Zdravá prírodná káva bez kofeinu, dodáva energiu, je vhodná aj pre deti

7,50 €

12,90 € Zľava 5,40 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: UNCARIA ČR

CAFÉ DE MACA CHOCO kávový nápoj pre celú rodinu

Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou, ako zdravá náhrada kávy. Obohatená prídavkom kakaových bôbov, ktoré jej dodávajú jemnú čokoládovú chuť, dôležité minerály a antioxidanty. Môže napomôcť lepšej koncentrácii. Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti pre každého, vrátane detí. Je dobré mať ju po ruke, keď sa počas dňa cítime vyčerpaný. Dlhodobý efekt v porovnaní s tradičnou kávou.

Spôsob použitia: 1- 3 lyžičky prášku zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovať a dochutiť podľa potreby. Usadeninu môžete skonzumovať. Café de Maca sa dá tiež pripraviť v kávovare.

Obsah: špeciálne pražený mletý koreň macy(Lepidium meyenii Chacón) s prídavkom mletých kakaových bôbov.

Výrobca: UNCARIA ČR

Krajina pôvodu: Peru

Hmotnosť: 250 g

 Minimálna trvanlivosť do: 09.2018

Informácie o produkte:

CAFÉ DE MACA CHOCO. Podpora duševných a fyzických síl vo forme kávového nápoja pre celú rodinu. Skvelý vstup do nového dňa!
Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou, ako zdravá náhrada kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou.
Obohatená prídavkom 100% čistej prírodnej kakaovej hmoty (s obsahom kakaového masla), ktorá jej dodáva čokoládovú, jemnú chuť a dôležité prvky, medzi inými horčík, železo, sodík, zinok a antioxidanty. Kakao odbúrava stres a napomáha lepšiu koncentráciu. Konzumuje sa ako tradičná káva. Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti, pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, zvyšuje odolnosť a vytrvalosť, pomáha pri únave. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily. Dlhodobý efekt v porovnaní s obyčajnou kávou. Dodáva telu vitamíny a minerály. Jednoduchá na prípravu. Dobre je mať ju po ruke aj počas dňa, keď sa cítime vyčerpaní.

ZLOŽENIE

Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou, ako náhradka kávy, pripomínajúce ju farbou a čiastočne i chuťou, obohatená prídavkom 100% čistej prírodnej kakaovej hmoty. Konzumuje sa ako tradičný káva. Výborný nápoj pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily.

SPÔSOB POUŽITIA

Na šálku 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovať a dochutiť podľa potreby a fantázie. Dávku si môže určiť každý sám, podľa chuti. Usadeninu môžete skonzumovať - ​​na rozdiel od pravej kávy. Cafe de Maca sa dá tiež pripraviť v kávovare.
Môže sa piť teplé alebo studené, možno kombinovať s mliekom (môže byť aj sójové, ovsené, apod.) Či smotanou. Môže sa dosladiť Yaconovým sirupom (čo zvyšuje jej dobré účinky), javorovým sirupom, panely, medom alebo trstinovým cukrom, ale aj ochutiť niekoľkými kvapkami citrónu, škoricou alebo zázvorom.

Informácie sú použité so súhlasom firmy Uncaria a obsiahnutý text aj fotky podliehajú duševnému vlastníctvu firmy.

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info