Café de Maca Organic 250 g

Café de Maca Organic 250 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Zdravá prírodná káva bez kofeinu, príjemná chuť, dodáva energiu, je vhodná aj pre deti

11,20 €

13,20 € Zľava 2 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: UNCARIA ČR

Café de Maca – kávový nápoj pre celú rodinu
Vysokohorská andská maka pripravená špeciálnou metódou, ako zdravá náhrada kávy, Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti, pre každého, vrátane detí. Môže  dodávať energiu, a preto je dobré mať ju po ruke, keď sa počas dňa cítime vyčerpaný. Môže aj pozitívne ovplyviť koncentráciu, duševné i fyzické sily. Dlhodobý efekt v porovnaní s tradičnou kávou.

Príprava: 1- 3 lyžičky prášku (podľa chuti)zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovať a podľa potreby dochutiť. Usadeninu môžete skonzumovať. Dá sa tiež pripraviť v kávovare.

Obsah: špeciálne pražený mletý koreň macy(Lepidium meyenii Chacón). Bez prídavných látok.

Výrobca: UNCARIA ČR

Krajina pôvodu: Peru, Andy - oblasť Juninu

Hmotnosť: 250 g

 Minimálna trvanlivosť do: 07.2019

Informácie o produkte:

CAFÉ DE MACA

Podpora duševných a fyzických síl vo forme kávového nápoja pre celú rodinu. Dlhodobý efekt v porovnaní s obyčajnou kávou. Dodáva telu vitamíny a minerály. Jednoduchá v príprave. Dobre je mať ju po ruke aj počas dňa, keď sa cítime vyčerpaní. V krátkej dobe od uvedenia na trh získala mnoho priaznivcov a stala sa populárnym a žiadaným produktom.
Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou, ako náhrada kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou. Konzumuje sa ako tradičná káva. Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti, pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, zvyšuje odolnosť a vytrvalosť, pomáha pri únave. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily.

Na šálku 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovať a dochutiť podľa potreby a fantázie.
Dávku si môže určiť každý sám, podľa chuti. Usadeninu môžete skonzumovať - ​​na rozdiel od pravej kávy. Café de Maca sa dá tiež pripraviť v kávovare.
Môže sa piť teplé alebo studené, možno kombinovať s mliekom (môže byť aj sójové, ovsené, apod.) Či smotanou. Môže sa dosladiť Yaconovým sirupom (čo zvyšuje jej dobré účinky), javorovým sirupom, panely, medom alebo trstinovým cukrom, ale aj ochutiť niekoľkými kvapkami citrónu, škoricou alebo zázvorom.

Informácie sú použité so súhlasom firmy Uncaria a obsiahnutý text aj fotky podliehajú duševnému vlastníctvu firmy.

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info