Šungitová drť 1kg

Šungitová drť 1kg

Hodnotenie produktu: 4.44/5 (18x)

Vaše hodnotenie:

Šungitová drť 1kg

11,90 €

Dostupnosť: Skladom

Šungit - prírodný filter a aktivátor vody

Šungitová drvina veľkosti 20-50 mm je vhodná do džbánov s vodou, do akvárií a do studne ako filter. Pre normálne studne je množstvo max.5 cm vrstva na dne studne - tj.asi 50 kg.  Šungitovú drť prepláchnite a nasypte do studne, zmenu v chuti vody pocítite už na druhý den. Drť v studni funguje zhruba 2-3 roky, potom nasypte novú drť.

Príprava Šungitovej vody: Šungitovú drť prepláchneme a nasypeme do 3 litrovej sklenenej nádoby a dolejeme bežnou vodou z kohútika - džbán s vodou necháme 24 hodín stáť, potom túto vodu môžeme piť alebo používať na čaj alebo kávu. Už po 1 mesiaci každodenného pitia tejto vody pocítite zmenu. Šungitová drť vám vydrží cca 3-6 mesiacov, potom sa zníži jej čistiaca schopnosť a je potrebné ju vymeniť za novú. Šungitová voda je skvelý prírodný nápoj bez akejkoľvek chémie, ktorý získate úpravou bežnej vody z vodovodného kohútika bez zložitých procedúr a nákladov. Váha 200g Šungitovej drviny je vhodná pre 1,8 -2 litre vody, najlepšie je sklenená nádoba.

Šungit sa líši od diamantu a grafitu svojou molekulárnou štruktúrou. Molekuly sú tvarom podobné futbalovej lopte a nazývajú sa Fullereny - je to štvrtý známy typ formy uhlíka. Molekuly obsahujú atómy C60. Šungit je jediný nerast na Zemi, ktorý liečebné fullereny obsahuje. Karelský šungit je uložený v najstarších vrstvách zemskej kôry, ktorých vek je viac ako 2 miliardy rokov. Jeho kozmický pôvod je vďaka vysokej koncentrácii fullerenov veľmi pravdepodobný, pretože podobné mimozemské fullereny boli nájdené aj v meteoritoch. O dôležitosti odhalenia fullerenov hovorí aj fakt, že skupina anglických vedcov za ich objav získala Nobelovu cenu. Ukázalo sa, že pri vzájomnom pôsobení s vodou, má šungit liečebné vlastnosti. Pretvára vodu na biologicky aktívnu. Voda s energoinformačnou matricou šungitu pomáha pracovať všetkým biologickým štruktúram organizmu, bez toho, aby potláčala zdravé bunky. Fulleren je najvýkonnejší a dlho pôsobiaci antioxidant a zároveň univerzálny sorbent. Jeho schopnosti čistiť vodu od škodlivých prímesí sa skutočne nič nevyrovná. Dokáže súčasne dodávať organizmu prospešné stopové prvky a makroprvky a pohlcovať škodlivé.

Krajina pôvodu: Rusko-Karélia, Zazhogiňski lom

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info