Tranzit proti parazitom 30 tabliet

Tranzit proti parazitom 30 tabliet

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Tranzit proti parazitom napomáha prečistiť organizmus od parazitov a splodín ich metabolizmu

10,36 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ZAO "Evalar"

Kúra - Tranzit proti parazitom

Prípravok s priaznivými účinkami na črevný trakt.Napomáha prečistiť organizmus od parazitov a splodín ich metabolizmu.Klinčekovec a vratič sú tradičné antiparazitné prostriedky,vilcakora napomáha odstraňovaniu škodlivých látok z tela,posilňuje obranný systém a podporuje funkciu čriev,pečene a ľadvín.Palina posiluje pečeň a prostatu a vyrovnanú hormonálnu rovnováhu u žien .Orech kráľovský obsahuje antioxidanty,chráni telo pred pôsobením kyslíkových radikálov.

Zloženie 1 kapsule: Klinčekovec voňavý („klinček") kvet(Flores caryophylli aromatici L) 286 mg, želatína (obal kapsule), vratič obyčajný kvet(Tanacetum vulgare-flos) 57,2 mg, vratič obyčajný extrakt(Tanacetum vulgare extractum) 28,4 mg, palina obyčajná vňať(herba artemisiae vulgaris) 17,2 mg, orech kráľovský extrakt listov(Extractum Folii juglans regia)10 mg, Extractum Uncaria tomentosa (vilca-cora) extrakt 10 mg, palina obyčajná extrakt (herba artemisiae vulgaris extractum)7,6 mg, stearát vápenatý (plnidlo) v 1 kapsuli.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 3 x denne, cca 30 minút pred jedlom. Odporúčaná doba užívania: 6 – 8 týždňov. V prípade potreby je možné po 6 mesiacoch kúru zopakovať.

Upozornenia: Nevhodné pre deti do 14 rokov,tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Krajina pôvodu: RU

Nový komentár

* (Povinné)

×

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info