ŠUNGITOVÁ masť 75ml

ŠUNGITOVÁ masť 75ml

Hodnotenie produktu: 4.63/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Masť šungitová 75ml

3,90 €

9,83 € Zľava 5,93 €

Dostupnosť: Vypredané

Mám otázku

Šungitová masť na bolesť chrbta, kĺbov, svalov a šliach.

Základom tejto masti je šungit.

Je to prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou,ktorej základom je uhlík,ktorý je základom života na Zemi.Tento nerast ako jediný na Zemi obsahuje liečivé fullerény(objavené v roku 1985),nový typ molekulárnej formy uhlika.Jeho molekuly obsahujú magické atómové číslo C60.Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných liečivých a ochranných účinkov. V súčasnosti sa podarilo objaviť celý rad výnimočných vlastností šungitu, pre ktoré právom móže niesť názov „Kameň zdravia" alebo aj „Liek 21.- storočia".
Má výborné protizápalové účinky,odstraňuje opuchy, ukľudňuje a zmierňuje bolesti, zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách.Aplikuje sa hlavne pri bolestiach vzniknutých s prechladnutia,alebo preťaženia. Pri bolestiach chrbtice, ktoré sa vyznačujú vystreľujúcou bolesťou, alebo pri prechladnutých ramenách, kedy bolesť tiež vystreľuje a nie je staticky v jednom bode. Je účinný pri zápale priedušiek a zápale pľúc, pri opuchoch a pohmoždeninách, alebo preťaženiach či už kĺbov, svalov alebo šliach.
Ďalej krém obsahuje extrakty bylín. Vďaka tejto kombinácii látok má krém priaznivý účinok na pokožku pohybového aparátu.

Spôsob použitia:Vtierať do postihnutej oblasti tela 2-3x denne,potom zabaliť do vlnenej látky počas 2 až 4 týždňov.

Ingredients: Aqua, Glycerin DEG Stearate,Propylene Glykol,Methylparaben, Propylparaben,Diazolidinyl Urea,Triticum Vulgare,Cedru Deodara,Silica, Carbon,Alumina,Aloe Barabadensis,Panax Ginseng,Hypericum Perforatum,Artemisia Vulgaris, Mumio, Hydrolyzed Collagen, Parfum, Vitanol

Krajina pôvodu: Rusko

Spotreba do: 10.2018

 

Nový komentár

* (Povinné)

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info