Späť

Maca High Sexual Original 90 kapsúl

Počet zobrazení: 564

Problémy s privedením potomkov na svet sa týkajú čoraz väčšieho množstva manželských párov...

Maca High Sexual Original 90 kapsúl

... a nájdenie účinného prostriedku na vyriešenie týchto problémov sa stalo naliehavé. Ako v mnohých iných prípadoch aj tu podáva príroda pomocnú ruku a Uncaria ČR vyrobila podľa prastarej indiánskej receptúry z peruánskych rastlín prostriedok, ktorý dostal názov MACA HIGH SEXUAL.

MACA HIGH SEXUAL - PRE NEHO ♂ Natural extracts for sexual potencie.
Doplnok stravy pre skvalitnenie intímnej sféry života mužov. Zmes bylinných extraktov z peruánskych rastlín synergicky pôsobiacich a uznávaných v Peru ako afrodiziaká. Zvyšuje libido, potenciu, sexuálnu kondíciu, vytrvalosť, odolnosť a koncentráciu a uľahčuje regeneráciu síl.
V dnešnej dobe už "mužský problém", týkajúci sa oblasti intímnej sféry života, prestal byť dávno tabu. Týka sa totiž nielen zrelých mužov v najlepších rokoch, ale často aj mladších. 
MACA HIGH SEXUAL - prírodné afrodiziakum - je určená mužom, hlavne tým, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho intímneho života. Zvyšuje libido, sexuálnu kondíciu, zvyšuje hladinu testosterónu, skvalitňuje a predlžuje erekciu, má pozitívny vplyv na kvalitu a pohyblivosť spermií, zmierňuje stres a pocity úzkosti, znižuje únavu a pocit celkovej vyčerpanosti, uľahčuje regeneráciu síl, chráni kardiovaskulárny systém, prostatu a dodáva životnú energiu, zvyšuje vytrvalosť, odolnosť i koncentráciu.
Zloženie: 90 kapsúl po 300 mg z prírodných extraktov peruánskych rastlín, používaných už od dávnych čias Inkov ako afrodiziaká. Lepidium meyeni Walp., Maytenus laevis, a Jatropha macrantha.
(18 g zmesi čistého extraktu). Nosné látky mikrokryštalická celulóza a stearan horečnatý.
Zloženie produktu MACA HIGH SEXUAL je rýdzo prírodný, preto jeho účinnosť nie je okamžitá (ako napr. U Viagry), ale systematickým užívaním sa dosahuje trvalej nápravy sexuálnych funkcií. Pôsobí bezpečne a pozitívne na celý organizmus.
Produkt bol pripravený pod našim prísnym dohľadom tak, aby spĺňal kritériá našej Premium kvality a bolo dosiahnuté maximálnej účinnosti.
Dávkovanie: 2 - 3 x denne 1 kapsulu. Možno používať dlhodobo, minimálne 2-3 mesiace. Jedná sa o prírodný prípravok, ktorý nemá rýchle účinky, ale má pozitívny vplyv na trvalé zlepšenie funkcií.
Určené len mužom. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v suchu a mimo dosahu detí.
Výrobca: UNCARIA ČR
Krajina pôvodu: Peru

 

 

Maka pre ňu a pre neho

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info