MUSK prírodné mydlá

1 položka

Slovenská spoločnosť Musk robí veci jednoducho a zrozumiteľne. Aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje aj bez použitia slovníka. Mydlá obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Jednotlivé zložky sa vyberajú veľmi svedomito s ohľadom na životné prostredie a prísnej kontrole sa podrobujú aj dodávatelia. Handmade mydlá MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky a takmer polovica mydiel v ponuke je vhodná aj pre vegánov.
Dizajn je veľmi dôležitou súčasťou akéhokoľvek produktu a spoločnosť Musk vyrába pre vás mydlá, ktoré potešia nie len vaše ruky, ale aj oči.
Všetky mydlá sú vyrobené procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, pri ktorom mydlo zreje na vzduchu ideálne aspoň 3 týždne a potom je zabalené do krabičky z recyklovaného papiera a putuje k vám do kúpeľní.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôni.

Všetky mydlá sú vyrobené na Slovensku a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, majú vypracované hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

 

Výrobca:

Zobraziť:

×

AKCIA

janneharmonyVýpredaj kozmetiky, bylinných krémov a výživových  doplnkov, za skvelé ceny.
Len do vypredania skladových zásob.

 

Náš e-shop sa mení na: Bytové doplnky, liečivé kamene a minerály.

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info