Konopná kozmetika

12 položiek

Konopná kozmetika a potravinové výrobky spoločnosti Carun patria medzi najznámejšie a najžiadanejšie. Carun je výhradne česká výrobná a obchodná spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment odborne pripravených produktov z konopy. Zdravotnícke prostriedky sú vyrábané v najprísnejších farmaceutických podmienkach spĺňajúcich ISO 13485. Zárukou kvality je stálosť kvalitnej českej suroviny a prírodných ingrediencií pestovaných v biokvalite.
V súčasnosti je spoločnosť CARUN jediným českým výrobcom, ktorý vyrába zdravotnícky prostriedok z konopy botanického druhu Canabis sativa. Vďaka účinným kanabinoidom je účinok mnohonásobne intenzívnejší ako pri bežne dostupných kozmetických prostriedkoch.
Produkty Carun a služby si obľúbili tisícky klientov. Spoločnosť permanentne pracuje na nových možnostiach, ktoré pozitívne farmakologicky pôsobia na jedincov prostredníctvom účinných kanabinoidov nielen počas liečenia, ale v dnešnej tzv. dobe jedovej aj v rámci prevencie.
Všetky produkty CARUN sú bezpečné, vhodné pre tehotné ženy a deti. Žiadny z výrobkov nebol testovaný na zvieratách, nie sú používané živočíšne suroviny, takže sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Konopné výrobky Carun sú v oblasti zdravého životného štýlu pre svoju kvalitu a cenovú dostupnosť zaslúžene jednotkou na našom trhu.

Výrobca:

Zobraziť:

×

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info